• Zadzwoń
    +48 81 307 07 23

  • Godziny Otwarcia:
    pon. - pt. 9.00 - 16.00

Lucrative Project

Informacja o firmie

Dziękujemy za zainteresowanie naszą działalnością. Licząc na nawiązanie współpracy, mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę naszych usług doradczych w zakresie pomocy w otrzymaniu dotacji publicznej, jak również inwestycji budowlanych w szerokim tego słowa znaczeniu, między innymi również doboru odnawialnych źródeł energii (OZE) obejmujących pełne doradztwo techniczne, a także doradztwo mające na celu efektywne pozyskanie źródeł finansowania planowanych przez Państwa projektów w ramach dostępnych Funduszy Unii Europejskiej, oraz innych źródeł, zgodnie z zasadami w oparciu o obowiązujące prawo.

 

Mamy nadzieję, iż proponowane usługi będą dla Państwa atrakcyjne, a profesjonalizm oraz doświadczenie naszych specjalistów przyczynią się bezpośrednio do realnego sukcesu planowanego przez Państwa przedsięwzięcia. Oferujemy całościowe podejście do projektu i wsparcie na wszystkich etapach procesu ubiegania się o tak zwaną pomoc publiczną i jej realizację wykorzystywania. Oferujemy najwyższy poziom usług, oraz optymalizację procesu skutecznego pozyskiwania dotacji, jako gwarancję naszych działań.

 

Lucrative Project Sp. z o.o. posiada profesjonalną kadrę z bardzo dużym doświadczeniem w zakresie przygotowania projektów współfinansowanych ze źródeł preferencyjnych (głównie funduszy UE). Od 2008 roku przygotowaliśmy i wdrożyliśmy ok. 150 różnych tematycznie projektów, zrealizowanych i realizowanych przez przedsiębiorstwa, jednostki samorządu terytorialnego, oraz organizacje pozarządowe i inne instytucje.

 

Dostarczamy także, rozwiązania pozwalające na produkcję energii elektrycznej w oparciu o Odnawialne Źródła Energii w połączeniu z dotacjami ze środków UE. Tworząc tego typu ofertę dla podmiotów chcących zbudować pasywne przedsiębiorstwo nasza firma dba o projektowanie i dostarczanie tym przedsiębiorstwom kompleksowych rozwiązań pozwalających efektywnie zminimalizować zużycie energii elektrycznej.

 

Oferujemy Państwu pełne wsparcie merytoryczne oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne z zakresu planowanych przedsięwzięć, a co ważne w powiązaniu z zapewnieniem Państwu źródeł współfinansowania tychże inwestycji. Pragniemy stworzyć dla Państwa możliwości, które będą bezpośrednio zwiększały zysk, a przez to generowały znaczne oszczędności Państwa podmiotów gospodarczych.

 

Z poważaniem,

Marcin Pastuła

Prezes Zarządu Lucrative Project Sp. z o.o.